Kurzy řidičských dovedností

Učím lidi řídit od roku 2005. Začínal jsem radami kamarádům, jak zrychlit na zavodních okruzích což později přerostlo v nabízení této služby i širší veřejnosti. Ke kurzům na závodním okruhu přibyla osvěta běžných řidičů na veřejných komunikacích, tak aby se po nich uměli pohybovat plynule a bezpečně. Poslední dobou mně dělá radost nový koncept sportovně-defenzivní jízdy, který v sobě kombinuje zážitky z dobře zvládnuté techniky jízdy společně s maximální bezpečností.

Kurzy na veřejných komunikacích standartně probíhají na pečlivě vytipovaných lokacích v oblasti Krušných hor. Při koučinku na okruhu pak nejčastěji využívám Autodrom Most. Individuálně je samozřejmě možné si domluvit i jiné lokality.

Defenzivní
jízda

Chceš se bezpečně a plynule pohybovat v běžném provozu tak, aby jsi nikoho neomezoval nebo neohrožoval a vždy jsi se vrátil domů celý Ty i auto? Naučím Tě to.

Chci být lepší řidič

Sportovní
jízda

Naučím Tě jak si bezpečně užít každý metr klikaté silnice s jistotou a tak, aby jsi neohrozil sebe ani ostatní účastníky silničního provozu a přitom jsi se stal plynulejší a rychlejší.

Chci být lepší řidič

Jízda
na okruhu

Láká Tě jízda na závodním okruhu a nevíš jak začít nebo jsi ostřílený jezdec co potřebuje stáhnout poslední desetinky? Naučím Tě jak se na okruhu chovat, techniku jízdy i ideální stopu.

Chci být lepší řidič

Eventy a firemní školení

Více informací

Dárkové poukazy

Více informací

Jan Červenka - Automobilový novinář, závodník a instruktor

Instruktor - Jan Červenka

Učím lidi řídit od roku 2005. Začínal jsem radami kamarádům jak zrychlit na zavodních okuzích, což později přerostlo v nabízení této služby i širší veřejnosti. Ke kurzům na závodním okruhu záhy přibyla osvěta běžných řidičů na veřejných komunikacích, tak aby se po nich uměli pohybovat plynule a bezpečně.

Zobrazit o mně více