Kurz defenzivní jízdy

Vrátit se bezpečně domů a nikoho u toho neohrozit!

Tak přesně o tomto to celé je. Naučím Tě jak se pohybovat v provozu plynule a bezpečně. Jak se zachovat v krizových situacích a hlavně jak jim předcházet. Pojem "Defenzivní jízda" je soubor doporučení a pravidel, kde absolutním základem je předvídat. Profesionální řidiči spoustu z nich běžně používají, ale neumí je pojmenovat, většina běžných řidičů je pak překvapená, jak málo stačí, abyste se na silnici cítili bezpečněji. Plně individuální koučink pro jednoho i dva řidiče najednou...

Kurz defenzivní jízdy probíhá na silnicích po kterých jezdíte nejčastěji, nebo si tam nejste jistí. Zahrnuje jízdu po okreskách, městě i dálnici.

Mám zájem

Jak to celé bude probíhat

1 | Domluva termínu

Nejdříve je potřeba si společně domluvit termín. Zavolej mi, nebo mi napiš, a společně vymyslíme datum a čas. Buď prosím trpělivý, volné termíny jsou k dispozici většinou až za měsíc.

2 | Seznámení

Potkáme se na předem domluveném místě, na kterém se dá bezproblému zaparkovat. Seznámím se s Tebou, s Tvým autem a popovídáme si o Tvých zkušenostech a očekáváních. Vysvětlím Ti, jak bude celý koučing probíhat a začneme pomalu s teorií. Poté si sedneme do Tvého vozu a vyrazíme.

3 | Samotný koučink

Nejdříve Tě budu pozorovat, abych odhalil co Ti jde dobře a kde jsou naopak Tvá slabá místa. Tomu přizpůsobíme celý průběh kurzu. Operativně vyberu takové trasy, na kterých se nejlépe naučíš co je potřeba. Někdy zavítáme na dálnici, jindy se celý den pohybujeme po městě nebo trénujeme na okreskách. Počítej s tím, že za celý den najedeme kolem 300km, někdy i více.

4 | Pauzy

Kolem poledne si dáme pauzu na oběd, v průběhu budeme dělat přestávky dle potřeby. Je velmi důležité, aby ses na koučink soustředil a byl si v pohodě. Je to náročnější než se na první pohled zdá.

5 | Závěrečné zhodnocení

Po jízdě si vklidu projdeme, co jsme celý den dělali a zopakujeme si ty nejdůležitější pravidla defenzivní jízdy. Shrnu ti v čem ses zlepšil nebo kde na sobě ještě musíš pracovat a případně jak. Úplně na závěr dostaneš certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

Na konci z tebe bude lepší a komplexnější řidič

Budeš se umět bezpečněji a plynuleji pohybovat běžným provozem a dobře předvídat.

Mám zájem

Důležité informace o kurzu defenzivní jízdy

Délka

Celý kurz zabere cca 6 - 7h
i s cca 30 minutovou pauzou na oběd

Cena

8490 Kč s DPH
lze platit hotově na místě nebo předem na účet

Auto

Jezdíme vždy s tvým vozem
Měj ho prosím v dobrém technickém stavu

Jan Červenka - Automobilový novinář, závodník a instruktor

Instruktor - Jan Červenka

Učím lidi řídit od roku 2005. Začínal jsem radami kamarádům jak zrychlit na zavodních okuzích, což později přerostlo v nabízení této služby i širší veřejnosti. Ke kurzům na závodním okruhu záhy přibyla osvěta běžných řidičů na veřejných komunikacích, tak aby se po nich uměli pohybovat plynule a bezpečně.

Zobrazit o mně více

Sportovní jízda

Naučím Tě jak si bezpečně užít každý metr klikaté silnice s jistotou a tak, aby jsi neohrozil sebe ani ostatní účastníky silničního provozu a přitom jsi se stal plynulejším a rychlejším.

Chci být lepší řidič

Jízda na okruhu

Láká Tě jízda na závodním okruhu a nevíš jak začít nebo jsi ostřílený jezdec co potřebuje stáhnout poslední desetinky? Naučím Tě jak se na okruhu chovat, techniku jízdy i ideální stopu.

Chci být lepší řidič

Eventy a firemní školení

Více informací

Dárkové poukazy

Více informací