Eventy a firemní školení

Na velikosti nezáleží

Dělám akce pro skupinky přátel i pro velké firmy. Může to být obyčejné povídání o autech a lidech kolem nich, poradenství s výběrem auta na denní i sportovní ježdění (ale i na investici), ale třeba i teoretické školení na téma defenzivní jízdy, nebo jak snížit spotřebu firemní flotily.

Samostatnou kapitolou jsou pak zážitkové eventy na okruzích, kde není problém zařídit program podle přání a možností konkrétního klienta. Taxi jízdy v závodních autech, svezení v caterhamu, skupinové tréninky, řízení závodních speciálů… Prostě na co si jen vzpomenete.

Za více než 20 let kariéry motoristického novináře mám spousty kontaktů a známých, díky kterým mohu Váš event udělat neobyčejným!

Pro privátní skupinky pak organizuji zážitkové ježdění na těch nejlepších okreskách v Evropě! Rakousko, Itále, Francie. A pozor, není to jen o ježdění, ale i dobrém ubytování, skvělých restauracích a zážitcích kolem.

Důležité informace o eventech a školeních

Délka

Pár hodin až nekolik dní
jak si budete přát

Cena

Individuální
dle rozsahu a lokality akce

Zážitek

Vždycky maximální!
Nemožné ihned, zázraky na počkání!

Jan Červenka - Automobilový novinář, závodník a instruktor

Instruktor - Jan Červenka

Učím lidi řídit od roku 2005. Začínal jsem radami kamarádům jak zrychlit na zavodních okuzích, což později přerostlo v nabízení této služby i širší veřejnosti. Ke kurzům na závodním okruhu záhy přibyla osvěta běžných řidičů na veřejných komunikacích, tak aby se po nich uměli pohybovat plynule a bezpečně.

Zobrazit o mně více

Defenzivní
jízda

Chceš se bezpečně a plynule pohybovat v běžném provozu tak, aby jsi nikoho neomezoval nebo neohrožoval a vždy jsi se vrátil domů celý Ty i auto? Naučím Tě to.

Chci být lepší řidič

Sportovní
jízda

Naučím Tě jak si bezpečně užít každý metr klikaté silnice s jistotou a tak, aby jsi neohrozil sebe ani ostatní účastníky silničního provozu a přitom jsi se stal plynulejší a rychlejší.

Chci být lepší řidič

Jízda
na okruhu

Láká Tě jízda na závodním okruhu a nevíš jak začít nebo jsi ostřílený jezdec co potřebuje stáhnout poslední desetinky? Naučím Tě jak se na okruhu chovat, techniku jízdy i ideální stopu.

Chci být lepší řidič