Dárkové poukazy

Říká se, že nejlepší dárek je zážitek!

Jestli přemýšlíte o dárku pro nadšeného řidiče, budoucího závodníka nebo i pro řidiče začátečníka, tak jste tu správně. Učím lidi řídit na normální silnici i na závodním okruhu a pořád mě to baví.

A jako bonus nabízím svezení v ultimativním Caterhamu Roadsport!

Kurz defenzivní jízdy

Kurz defenzivní jízdy

Daruj kurz, díky kterému se obdarovaný naučí bezpečně a plynule pohybovat v běžném provozu tak aby nikoho neomezoval nebo neohrožoval a vždy se vrátil domů celý on i auto. Naučím ho to! Vhodné i pro méně zkušené řidiče a řidičky!

Cena: 8490 Kč | Délka: 6 - 7 hodin

Koupit Více informací
Kurz sportovní jízdy

Kurz sportovní jízdy

Daruj kurz, díky kterému se obdarovaný naučí, jak si bezpečně užít každý metr klikaté silnice s jistotou a tak aby neohrozil sebe ani ostatní účastníky silničního provozu a přitom se stal plynulejším a rychlejším.

Cena: 12490 Kč | Délka: 7 - 8 hodin

Koupit Více informací
Kurz jízdy na okruhu

Kurz jízdy na okruhu

Daruj kurz někomu, koho láká jízda na závodním okruhu a neví jak začít nebo je ostřílený jezdec co potřebuje stáhnout poslední desetinky. Naučím ho, jak se na okruhu chovat, techniku jízdy i ideální stopu.

Cena: 2000 Kč | Délka: 45 minut

Koupit Více informací
Caterham TAXI

Caterham TAXI!

Ideální dárek pro nadšeného fandu motorismu. Jízda v Caterhamu CSR260 je puristický zážitek na celý život. Svezu Tě 3 kola na okruhu na sedadle spolujezdce, jen pár centimetrů nad zemí v autě, které váží 600 kg a nebudu to šetřit.

Cena: 2700 Kč | Délka: 45 minut

Koupit Více informací

Důležité informace o dárkových poukázkách

Platnost

1 rok od vystavení
lze tedy využít ihned nebo za půl roku

Přenositelnost

Není problém, jsme přece lidé
po domluvě lze přenechat kurz i jiné osobě

Auto

Jezdíme vždy s vozem obdarovaného
Případně dokážu zprostředkovat zapůjčení

Jan Červenka - Automobilový novinář, závodník a instruktor

Instruktor - Jan Červenka

Učím lidi řídit od roku 2005. Začínal jsem radami kamarádům jak zrychlit na zavodních okuzích, což později přerostlo v nabízení této služby i širší veřejnosti. Ke kurzům na závodním okruhu záhy přibyla osvěta běžných řidičů na veřejných komunikacích, tak aby se po nich uměli pohybovat plynule a bezpečně.

Zobrazit o mně více