Kurz sportovní jízdy

Perfektně zvládnutá jízda na okreskách!

Unikátní koncept, který v sobě kombinuje perfektní ovládání vozu a zážitky z ježdění po okreskách s maximální bezpečností. Cílem je užít si každý metr silnice, ale nikdy neohrozit sebe sama, natož ostatní účastníky silničního provozu. Chci, abyste měli perfektní den, kdy se něco naučíte, kdy si odpočinete a kdy Vás to prostě bude hlavně celé bavit!

Kombinace poznatků z okruhového ježdění s bezpečnou, ale dynamickou jízdou po okreskách. Tak by se dal charakterizovat kurz sportovně defenzivní jízdy. Tento unikátní koncept se v současnosti těší velké popularitě. Budeme jezdit po pečlivě vybraných okreskách, ujedeme cca 350 až 380 kilometrů. Postupně se bude zvyšovat náročnost silnic i nároky na Tvoje řízení. Kurz je individuální, vychází z potřeb a zkušeností každého účastníka.

Kurz sportovně-defenzivní jízdy standardně probíhá na pečlivě vytipovaných lokacích v oblasti Krušných hor.

Mám zájem

Jak to celé bude probíhat

1 | Domluva termínu

Nejdříve je potřeba si společně domluvit termín. Zavolej mi (ideálně vždy až k večeru), nebo mi napiš, a společně vymyslíme datum a čas. Buď prosím trpělivý, volné termíny nejsou dřív jak za měsíc, případně Tě dám na seznam náhradníků.

2 | Seznámení

Potkáme se na smluveném místě a ještě než vyrazíme, tak si promluvíme o Tvých řidičských zkušenostech, o Tvých očekáváních a o Tvém autě. Dáme si spolu krátkou zkušební jízdu, kde se podívám na to jak řídíš a pak si k tomu řekneme pár věcí. Vysvětlím Ti, jak bude celý koučing probíhat, řekneme si něco o defenzivní jízdě, mrkneme na Tvůj posez v autě a JEDEME.

3 | Na okreskách

Mám vytipovaných spoustu méně či více náročných silnic s dobrým povrchem, které jsou jen pár kilometrů od sebe a není na nich skoro žádný provoz. Hned na začátku se budeme soustředit na základní věci jako je technika pohledu, práce s autem před zatáčkou a v zatáčce, ale do toho Ti budu sypat rady ohledně defenzivní jízdy. S tím jak se stupňuje náročnost silnic, stoupají i nároky na ovládání auta. Krizové brzdění, práce s váhou auta, řízení plynem. Nebudu Tě učit nesmysly, které při jízdě na okreskách nevyužiješ, místo toho se budeme soustředit na perfektní ovládání auta a precizní jízdu.

4 | Přestávky

Po cestě je pár slušných vyzkoušených restaurací, zvu Tě na dobrý oběd, kde si i popovídáme o tom co dál, kam směřovat, nebo se Ty prostě budeš ptát co tě zajímá. Tankování, kafe a pauza na cigáro je dle potřeby, je důležité, aby ses na koučink soustředil a byl si v pohodě. Správně, mobil si ten den odpočine.

5 | Závěr

Až pojedeme zpět, tak si v klidu probereme co jsme zmákli na výbornou, co budeš trénovat sám a na čem můžeme ještě zapracovat společně. Udělám Ti takový debriefing a případně se domluvíme na dalším termínu, klidně už na okruhu. Úplně na závěr dostaneš certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

Na konci budeš rychlejší a hlavně bezpečnější sobě i svému okolí

Po kurzu sportovně defenzivní jízdy budeš přesně vědět jak se máš pohybovat na okreskách a budeš umět precizně ovládat svoje auto.

Mám zájem

Důležité informace o kurzu defenzivní jízdy

Délka

Celý kurz zabere cca 7 - 8h
i s cca 30 minutovou pauzou na oběd

Cena

14 750 Kč s DPH
lze platit hotově na místě nebo předem na účet

Auto

Jezdíme vždy s tvým vozem
Měj ho prosím v dobrém technickém stavu

Jan Červenka - Automobilový novinář, závodník a instruktor

Instruktor - Jan Červenka

Učím lidi řídit od roku 2005. Začínal jsem radami kamarádům jak zrychlit na zavodních okuzích, což později přerostlo v nabízení této služby i širší veřejnosti. Ke kurzům na závodním okruhu záhy přibyla osvěta běžných řidičů na veřejných komunikacích, tak aby se po nich uměli pohybovat plynule a bezpečně.

Zobrazit o mně více

Defenzivní
jízda

Chceš se bezpečně a plynule pohybovat v běžném provozu tak, aby jsi nikoho neomezoval nebo neohrožoval a vždy jsi se vrátil domů celý Ty i auto? Naučím Tě to.

Chci být lepší řidič

Jízda
na okruhu

Láká Tě jízda na závodním okruhu a nevíš jak začít nebo jsi ostřílený jezdec co potřebuje stáhnout poslední desetinky? Naučím Tě jak se na okruhu chovat, techniku jízdy i ideální stopu.

Chci být lepší řidič

Eventy a firemní školení

Více informací

Dárkové poukazy

Více informací