Kurz jízdy na okruhu

Pro ty, kteří to s ježděním myslí opravdu vážně!

Chystáš se na okruh poprvé, nebo už máš něco naježděno a chceš jen stáhnout nějakou tu vteřinku či desetinku? OK, společně to zmákneme! Naučím Tě stopu, ukážu Ti jak auto ovládat na limitu a jak jezdit rychle, precizně a bez chyb.

Pro kurz jízdy na okruhu nejčastěji využívám Autodrom Most. Individuálně je samozřejmě možné si domluvit i jiné lokality dle vypsaných volných termínů ostatních okruhů.

Mám zájem

Jak to celé bude probíhat

1 | Kdy a kde

V první řadě musíme najít termín. Trénuji při volných jízdách, ale spolupracuji s různými kluby a můžu Ti nabídnout i podpultové termíny. Zájem je ale velký, většinou je třeba se rychle rozhodnout a jednat.

2 | Seznámení

Jeden stint na okruhu má cca 45 minut a z toho je cca 25 minut čistá jízda. Zbytek času je teorie a rozebírání toho co jsi dělal dobře a na čem musíme ještě máknout. Když už něco umíš, pak klidně jezdíme celých 45 minut. Je to ryze individuální záležitost a každému vyhovuje něco jiného. A kromě Tebe se budeme věnovat i Tvému autu.

3 | Jedeme

Někdy je lepší jednou ukázat než desetkrát vysvětlovat. Nemám problém si sednout za volant a ukázat Ti stopu, nastavit referenční čas, nebo Ti vysvětlit, proč a jak co dělám. Pak už je to ale na Tobě a já sedím s Tebou v autě na sedadle spolujezdce. Říkám, ukazuju, vysvětluju. Je pro mě důležité nejen aby jsi pochopil co máš dělat, ale i proč to máš dělat. Budu se snažit Ti srozumitelně vysvětlit co auto potřebuje a jak z něj dostaneš maximum, aniž by jsi ho ničil. A Tebe budu trénovat i po mentální stránce, aby jsi si víc věřil.

4 | A teď Ty! A pak zas spolu…

Samozřejmě, že spolu můžeme jezdit celý den, to jsou výsledky nejmarkantnější, ale většinou volíme metodu dvou až tří lekcí za den. Mezitíém jezdíš Ty sám a piluješ co jsme se naučili. Já si k Tobě zase potom sednu, řekneme si co je dobře a co špatně, a pak se zase posuneme o kus dál.

5 | Závěr

Nemám problém s Tebou jezdit na okruzích v Čechách, ale i v celé Evropě. Nejčastěji se dá zajezdit v Mostě, Brně, ale i v Sosnové či v Bělé pod Bezdězem. V zahraničí pak na SlovakiaRingu, na Hungaroringu, SilesiaRingu… Těch okruhů je docela dost. Můžeme se domluvit i na ryze individuálním tréninku a klidně můžeme i na Ascari nebo na Nordschelife. Ale to už musíš něco umět.

Na konci budeš rychlejší a jistější.

Nemůžu Ti slíbit, že z Tebe udělám za jeden den mistra světa, ale zrychlím Tě. Vysvětlím Ti co, jak a proč máš dělat. A ukážu Ti cestu…

Mám zájem

Důležité informace o kurzu jízdy na okruhu

Délka

Jedna lekce cca 45 minut
Lze absolvovat více lekcí za den

Cena

2 500 Kč s DPH
lze platit hotově na místě nebo předem na účet

Auto

Jezdíme vždy s tvým vozem
Měj ho prosím v dobrém technickém stavu

Jan Červenka - Automobilový novinář, závodník a instruktor

Instruktor - Jan Červenka

Učím lidi řídit od roku 2005. Začínal jsem radami kamarádům jak zrychlit na zavodních okuzích, což později přerostlo v nabízení této služby i širší veřejnosti. Ke kurzům na závodním okruhu záhy přibyla osvěta běžných řidičů na veřejných komunikacích, tak aby se po nich uměli pohybovat plynule a bezpečně.

Zobrazit o mně více

Defenzivní
jízda

Chceš se bezpečně a plynule pohybovat v běžném provozu tak, aby jsi nikoho neomezoval nebo neohrožoval a vždy jsi se vrátil domů celý Ty i auto? Naučím Tě to.

Chci být lepší řidič

Sportovní jízda

Naučím Tě jak si bezpečně užít každý metr klikaté silnice s jistotou a tak, aby jsi neohrozil sebe ani ostatní účastníky silničního provozu a přitom jsi se stal plynulejším a rychlejším.

Chci být lepší řidič

Eventy a firemní školení

Více informací

Dárkové poukazy

Více informací